Kontakta oss

Behöver du rådgivning eller har frågor om marknadsföring?  Tveka inte på att kontakta oss. Vi är glada, trevliga människor som vill hjälpa dig till framgång.  Maila eller ring oss nu, vi ser fram emot att höra från just dig och ditt företag.  

Annelie Kölbel

Annelie Kölbel

Säljkoordinator

Mejl: bokning@bohuslaningen.se
Telefon 0522-99 310

Lena Karlsson

Lena Karlsson

Medierådgivare & Teamleader

Mejl: lena.karlsson@bohuslaningen.se
Telefon: 0706-87 91 66

Dag Tisell

Dag Tisell

Medierådgivare

Mejl: dag.tisell@bohuslaningen.se
Telefon: 0522- 99 165

Terese Dewill

Terese Dewill

Försäljningschef

Mejl: terese.dewill@stampen.se
Telefon 0735-83 37 98

Jessica Myrehag

Jessica Myrehag

Medierådgivare

Mejl: jessica.myrehag@bohuslaningen.se
Telefon 0522-99 151

Peter Mattisson

Peter Mattisson

Medierådgivare

Mejl: peter.mattisson@bohuslaningen.se
Telefon 0522-99 266

Ellinor Andersson

Ellinor Andersson

Digitalstrateg

Mejl: ellinor.andersson@stampen.com
Telefon 0768-580 699

Marina Olsson

Marina Olsson

Medierådgivare

Mejl: marina.olsson@bohuslaningen.se
Telefon 0522-99 455

 

Daniel Horst

Daniel Horst

Medierådgivare

Mejl: daniel.horst@bohuslaningen.se
Telefon 070 290 36 76

Hitta hit

Bohusläningen

Östergatan 18B

451 83, Uddevalla

9 + 15 =