Kontakta oss

Behöver du rådgivning eller har frågor om marknadsföring? Tveka inte på att kontakta oss. Vi är glada, trevliga människor som vill hjälpa dig och ditt företag till framgång. Maila och ring oss idag, vi ser fram emot att höra från just dig och ditt företag. 

Terese Dewill

Försäljningschef

Mejl: terese.dewill@stampen.com
Telefon 0735-83 37 98

Lena Karlsson

Medierådgivare & Teamleader

Mejl: lena.karlsson@bohuslaningen.se
Telefon: 0706-87 91 66

Daniel Karlsson

Digital strateg

Mejl:daniel.karlsson@stampen.com
Telefon 070-94 96 904

Dag Tisell

Medierådgivare

Mejl: dag.tisell@bohuslaningen.se
Telefon: 0522- 99 165

Jessica Myrehag

Medierådgivare

Mejl: jessica.myrehag@bohuslaningen.se
Telefon 0522-99 151

Annelie Kölbel

Säljkoordinator

Mejl: bokning@bohuslaningen.se
Telefon 0522-99 310

Marina Olsson

Medierådgivare

Mejl: marina.olsson@bohuslaningen.se
Telefon 0522-99 455